Ustalamy datę i godzinę

hurtownia zabawek Swede hossa-bessa.xforex.net.pl

Termin imprezy urodzinowej to kolejna kwestia, nad którą warto się pochylić. Niektórzy uważają, że należy wyprawiać urodziny zawsze w tym dniu, w którym są one obchodzone. Wtedy atmosfera radości i zabawy jest najpełniejsza. Z całą pewnością jest w tym bardzo dużo racji, jednakże nie do końca takie rozwiązanie jest optymalne. Jeśli urodziny wypadają w piątek, w sobotę lub w dzień poprzedzający święto – nie ma problemu. Gorzej, jeśli urodziny są w środku tygodnia i większość gości musi iść nazajutrz do pracy. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Trzeba iść na kompromis z kalendarzem.

Najlepszym dniem na wszelkie imprezy, które w założeniu organizatora mogą trwać do późna w nocy, jest piątek lub sobota. Wprawdzie w dzielnicach klubowych jest wówczas największy tłok, co nie zawsze sprzyja spotkaniu w dobrej atmosferze, ale przynajmniej nie trzeba martwić się o to, że na drugi dzień czeka nas osiem godzin w pracy. Rzecz jasna coraz częściej zdarzają się sytuacje, gdy różne osoby pracują również w weekendy, co warto mieć na uwadze przy ustalaniu listy gości, a także ostatecznego terminu.

Jeszcze jedna istotna kwestia organizacyjna, czyli pora. Najczęściej przyjęcie urodzinowe lub wypad w teren zaczyna się w godzinach wieczornych, kiedy wszyscy goście wyjdą z pracy, zjedzą obiad i mogą poświęcić kilka godzin wolnego czasu na świętowanie urodzin przyjaciela lub członka rodziny. Zazwyczaj spotkania takie rozpoczynają się około godziny 19:00, co wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Należy jednak przygotować margines czasowy dla tych, którzy ewentualnie się spóźnią.

szkolenia z ochrony ochrona danych osobowych szkolenie ochrona danych osobowych szkolenia Pragmatiq